CRGH2512F3K74
MFR.Part #
CRGH2512F3K74
JLCPCB Part #
C1706034
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 3.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS