CRGH2512F63K4
MFR.Part #
CRGH2512F63K4
JLCPCB Part #
C4318483
Description
-55℃~+155℃ 2W 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS