CRGV2512F562K
MFR.Part #
CRGV2512F562K
JLCPCB Part #
C4311938
Description
-55℃~+125℃ 1W 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS