CRGV2512F162K
MFR.Part #
CRGV2512F162K
JLCPCB Part #
C4032417
Description
-55℃~+125℃ 162kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS