3503G2B80R6FTD
MFR.Part #
3503G2B80R6FTD
JLCPCB Part #
C6086753
Description
-55℃~+155℃ 2W 80.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS