CRGV2512F453K
MFR.Part #
CRGV2512F453K
JLCPCB Part #
C4336944
Description
-55℃~+125℃ 1W 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS