CRGV2512F113K
MFR.Part #
CRGV2512F113K
JLCPCB Part #
C4090950
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 113kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS