CRGV2512F953K
MFR.Part #
CRGV2512F953K
JLCPCB Part #
C3962816
Description
-55℃~+125℃ 1W 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS