CRGH2512F453K
MFR.Part #
CRGH2512F453K
JLCPCB Part #
C4325214
Description
-55℃~+155℃ 2W 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS