CRCW251236R0JNEG
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW251236R0JNEG
JLCPCB Part #
C2087745
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 36Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS