CRGV2512F309K
MFR.Part #
CRGV2512F309K
JLCPCB Part #
C4267976
Description
-55℃~+125℃ 1W 309kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS