CRGV2512F909K
MFR.Part #
CRGV2512F909K
JLCPCB Part #
C3957536
Description
-55℃~+125℃ 1W 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS