RA73F2A11K5BTD
MFR.Part #
RA73F2A11K5BTD
JLCPCB Part #
C4218239
Package
0805
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 11.5kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS