H82K49BZA
MFR.Part #
H82K49BZA
JLCPCB Part #
C1406261
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS