CRGH2512F162K
MFR.Part #
CRGH2512F162K
JLCPCB Part #
C4018329
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS