CRGV2512F102K
MFR.Part #
CRGV2512F102K
JLCPCB Part #
C4085355
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 102kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS