RN73A2A10KBTG
MFR.Part #
RN73A2A10KBTG
JLCPCB Part #
C4217012
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS