ERJ-U1DD11R8U
MFR.Part #
ERJ-U1DD11R8U
JLCPCB Part #
C4115509
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS