3540270KFT
MFR.Part #
3540270KFT
JLCPCB Part #
C3987581
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS