H43K01BZA
MFR.Part #
H43K01BZA
JLCPCB Part #
C3396602
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS