CRGV2010J240K
MFR.Part #
CRGV2010J240K
JLCPCB Part #
C4288081
Description
-55℃~+125℃ 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS