CRGV2010J270K
MFR.Part #
CRGV2010J270K
JLCPCB Part #
C4320218
Description
-55℃~+125℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS