CRGH2010J240K
MFR.Part #
CRGH2010J240K
JLCPCB Part #
C2134920
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 240kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS