CRGV2010J1M6
MFR.Part #
CRGV2010J1M6
JLCPCB Part #
C4020047
Description
-55℃~+125℃ 1.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS