CPF0603B6K04E
MFR.Part #
CPF0603B6K04E
JLCPCB Part #
C4188014
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS