CPF0805B330KE1
MFR.Part #
CPF0805B330KE1
JLCPCB Part #
C4002041
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS