CRGV2010F90K9
MFR.Part #
CRGV2010F90K9
JLCPCB Part #
C4029103
Description
-55℃~+125℃ 500mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS