CRGV2010F86K6
MFR.Part #
CRGV2010F86K6
JLCPCB Part #
C4317333
Description
-55℃~+125℃ 500mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS