CRGV2010F80K6
MFR.Part #
CRGV2010F80K6
JLCPCB Part #
C3966499
Description
-55℃~+125℃ 500mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS