CRGV2010F806K
MFR.Part #
CRGV2010F806K
JLCPCB Part #
C3952790
Description
-55℃~+125℃ 500mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS