CRGH2010F80K6
MFR.Part #
CRGH2010F80K6
JLCPCB Part #
C2145620
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS