CRGV2010F75K
MFR.Part #
CRGV2010F75K
JLCPCB Part #
C3979099
Description
-55℃~+125℃ 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS