CRGV2010F475K
MFR.Part #
CRGV2010F475K
JLCPCB Part #
C3935233
Description
-55℃~+125℃ 475kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS