CRGV2010F715K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGV2010F715K
JLCPCB Part #
C7115625
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 500mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS