CRGS0603J5R6
MFR.Part #
CRGS0603J5R6
JLCPCB Part #
C2122199
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6Ω 50V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS