RMC1/2K3240FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3240FTE
JLCPCB Part #
C6654071
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS