RMC1/2K1182FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1182FTE
JLCPCB Part #
C20093860
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS