CRGV2010F665K
MFR.Part #
CRGV2010F665K
JLCPCB Part #
C4350899
Description
-55℃~+125℃ 500mW 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS