CRGH1206F402R
MFR.Part #
CRGH1206F402R
JLCPCB Part #
C2108108
Description
-55℃~+155℃ 200V 402Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS