CRGV2010F66K5
MFR.Part #
CRGV2010F66K5
JLCPCB Part #
C4163322
Description
-55℃~+125℃ 500mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS