SR732HTTE3R16F
MFR.Part #
SR732HTTE3R16F
JLCPCB Part #
C3930663
Description
-55℃~+150℃ 3.16Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS