CRGH0603F43K2
MFR.Part #
CRGH0603F43K2
JLCPCB Part #
C2099438
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43.2kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS