CRGV2010F1M1
MFR.Part #
CRGV2010F1M1
JLCPCB Part #
C4324149
Description
-55℃~+125℃ 1.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS