CPF1206B1R62E1
MFR.Part #
CPF1206B1R62E1
JLCPCB Part #
C4324781
Description
-55℃~+155℃ 1.62Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS