CRGV2010F536K
MFR.Part #
CRGV2010F536K
JLCPCB Part #
C4236453
Description
-55℃~+125℃ 500mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS