355047KFT
MFR.Part #
355047KFT
JLCPCB Part #
C4009379
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS