CRGV2010F3M48
MFR.Part #
CRGV2010F3M48
JLCPCB Part #
C4227970
Description
-55℃~+125℃ 3.48MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS