CRGV2010F3M4
MFR.Part #
CRGV2010F3M4
JLCPCB Part #
C4263584
Description
-55℃~+125℃ 3.4MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS