CRGV2010F324K
MFR.Part #
CRGV2010F324K
JLCPCB Part #
C3986130
Description
-55℃~+125℃ 324kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS