CPF0805B2R55E
MFR.Part #
CPF0805B2R55E
JLCPCB Part #
C3948921
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS